Merkezimizde “Normal Doğum En İyisidir” sloganıyla gebelik takibi büyük bir titizlikle yapılmakta ve özel doğum odalarında, deneyimli doktorlarımızın gözetiminde bebeğiniz dünyaya gözlerini açmaktadır.Doğum öncesi izleme ve bakımın hem anne hem de bebeğin sağlığı açısından öneminin bilincinde olan merkezimiz, özellikle riskli gebeliklerin yakından izlenmesi konusunda titizlikle çalışır.

Öncesi ve sonrasıyla doğum

Rutin kadın-doğum kliniği yanında ultrasonla gebelik takibi, riskli gebelik takibi, gebe kalma problemi olan çiftlerde yumurtlama takibi, hormon analizleri gerçekleştirilir.

  • Normal doğum
  • Ağrısız doğum
  • Gerektiğinde acil sezaryen

Gerek istenmeyen gebeliklerin sonlandırılması (usulüne uygun ve hafta içerisinde), gerekse düşük sonrası küretaj işlemleriniz merkezimizde sağlıklı ve hijyenik ortamlarda gerçekleştirilmektedir.

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi, gebelik öncesinde, gebelik süresince ve sonrasında hep yanınızdadır. Uzman hekimleri, modern ve son teknoloji ile donatılmış birimlerinde siz ve çocuğunuzun sağlığı için en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Doğumhanemiz, yoğun bakım ünitemiz, kuvözümüz ve tek kişilik odalarımızla tüm ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Mersin’in ilk “Bebek Dostu Tıp Merkezi” ünvanını alan Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi ilk 6 ay anne sütünü desteklemektedir.

Görseller
Videolar
Yazılar